+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Bezpieczeństwo w sieci

4 IT Security

4 IT SECURITY jest polską firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony danych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów

którzy z pasją dostarczają najwyższej jakości usługi bezpieczeństwa teleinformatycznego wspierające realizację celów biznesowych Klientów. Oferowane przez nas usługi i realizowane projekty cechują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością technologiczną oraz szczególną troską o wysokie bezpieczeństwo danych. Portfolio oferowanych usług wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów z każdej części rynku – od sektora administracji publicznej, poprzez sektor ubezpieczeń społecznych i służby zdrowia, po Klientów biznesowych i indywidualnych.

Fachowa wiedza

Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie w branżach: telekomunikacyjnej i IT pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz ich nowoczesność.

Poznaj nas

Zapewniamy bezpieczeństwo IT

Współuczestniczymy w sukcesie naszych Partnerów dostarczając im zaawansowane usługi w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązania biznesowe efektywnie wspomagające najważniejsze procesy zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji.

Naszą ambicją jest być liderem w oferowaniu najwyższej jakości usług bezpieczeństwa teleinformatycznego. Chcemy być jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku firm świadczących usługi w zakresie bezpieczeństwa IT, działającą w pełni profesjonalnie, elastycznie i prężnie w celu dopasowania rozwiązań do potrzeb i oczekiwań Klienta oraz zagwarantowania bezpieczeństwa jego systemów i danych.

Chcemy być Partnerem, który ułatwia pracę i usprawnia działanie organizacji, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie i rozwiązania.

Rozwiązania dla instytucji publicznych i biznesu

Poprzez wykorzystywanie innowacyjnej i kreatywnej myśli technologicznej oraz bogatego doświadczenia jesteśmy partnerem dla instytucji publicznych oraz sektora komercyjnego, tworząc i wdrażając rozwiązania zapewniające bezpieczne i efektywne zarządzanie procesami biznesowymi, jak również dostarczając wymiernych korzyści w postaci usług outsourcingowych.

Konsekwentnie doskonalimy jakość naszych usług, skupiając się na rozwoju kluczowych kompetencji, inwestycjach w nowoczesne technologie oraz nieustannej poprawie kultury organizacyjnej oraz efektywności wewnętrznej.

Dzięki oferowanym usługom wspomagamy rozwój świadomości w zakresie bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie realność, kontrolę, a przede wszystkim bezpieczeństwo elektronicznej wymiany informacji zarówno w skali rynku krajowego, jak i międzynarodowego.

Wartości, którymi się kierujemy

Szacunek dla pracowników i klientów

Dbamy o naszych Pracowników i Klientów upewniając się, że nasza organizacja daje dobry przykład całej społeczności; szacunek dla drugiego człowieka to wartość, którą pielęgnujemy, dlatego tak ważna jest dla nas atmosfera współpracy, o którą dbamy; aktywnie poszukujemy nowych rozwiązań, które satysfakcjonują naszych Klientów i cieszymy się ich sukcesem.

Dbałość o jakość i bezpieczeństwo

Wyznaczamy wysokie standardy i oczekujemy najwyższej jakości ich realizacji. Wspieramy się nawzajem w ich osiąganiu poprzez rozwój wspólnych procesów, narzędzi, zarządzanie wiedzą. Bezpieczeństwo traktujemy priorytetowo. Z determinacją tworzymy rozwiązania, które wzmacniają poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów.

Dzielenie się pasjami i wiedzą

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania. Dzielimy się wiedzą. Pracujemy zespołowo i zespołowo cieszymy się z sukcesów. Wspieramy się w dostosowywaniu do nieustających zmian.

Zdeterminowanie i nastawienie na działania

One pozwalają nam realizować konkretne projekty, które przekładają się na wymierne efekty.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują sprawdzonego partnera w biznesie.

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY