+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Bezpieczeństwo w sieci

4 IT Security

Specjalizujemy się w usługach z zakresu ochrony systemów informatycznych i zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Zespół 4 IT SECURITY to kilkuosobowa grupa ekspertów o bardzo szerokiej specjalizacji, która jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę audytorską oraz pełną ochronę danych sieci teleinformatycznej Klienta.

Oferujemy spójne, kompleksowe i sprawdzone rozwiązania, dzięki kompetencjom, kreatywności i elastyczności naszego Zespołu. Bogate, wieloletnie doświadczenie poparte specjalistyczną wiedzą pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technicznie projekty.

Kładziemy przy tym szczególny nacisk - poza oczywistym aspektem bezpieczeństwa - na zgodność świadczonych usług z obowiązującymi uwarunkowaniami prawnymi i normalizacyjnymi.

Od początku działalności naszym priorytetem jest wykonywanie na wysokim poziomie usług, które świadczymy Klientom. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, dla których praca jest prawdziwą pasją, z determinacją i wielkim zaangażowaniem, nieustanie poszukujemy inspiracji i praktycznych rozwiązań dla Klientów.

Dariusz Łydziński

Firma 4 IT SECURITY powstała z inicjatywy Dariusza Łydzińskiego – eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa IT, od blisko 18 lat związanego z branżą.

Zajmuje się zawodowo szeroką problematyką systemów bezpieczeństwa oraz praktyką utrzymania ciągłości działania, w tym zarządzania ryzykiem. Specjalizuje się w szczególności w rozwiązaniach e-security. Realizował złożone projekty zabezpieczania danych wagi państwowej, obsługując procesy funkcjonowania systemów łączności, a także bezpieczeństwa informacji w kontekście ochrony funkcjonalności wysoce zaawansowanych sieci oraz systemów teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Równolegle z pracą zawodową z zaangażowaniem realizuje projekty z zakresu bezpieczeństwa na rzecz biznesu, jak również na zlecenia administracji publicznej.

Audytor i konsultant systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji. Prelegent na wielu konferencjach i trener z wieloletnią praktyką.

Autor szeregu publikacji w specjalistycznych wydawnictwach. Posiada doświadczenie w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa/ochrony wielooddziałowego przedsiębiorstwa, w opracowywaniu polityk i strategii zarządzania bezpieczeństwem. Jako audytor wiodący jednostki certyfikującej oraz szkoląc audytorów wewnętrznych ma do czynienia z praktycznym audytowaniem.

Bogate doświadczenie zdobył pracując między innymi w komórkach łączności i informatyki Ministerstwa Obrony Narodowej a także w polskich firmach jak ComCERT, ENERGA, Centrum Certyfikacji Jakości czy UNIZETO (Grupa ASSECO).

Dlaczego 4 It Security?

Współuczestniczymy w sukcesie naszych Partnerów dostarczając im zaawansowane usługi w zakresie bezpieczeństwa oraz rozwiązania biznesowe efektywnie wspomagające najważniejsze procesy zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji.

Tworzymy standardy

4 IT SECURITY stawia czoła aktualnym i przyszłym problemom opracowując standardy i rekomendacje działania.

Udostępniamy

Wypracowane standardy i rekomendacje udostępniamy dla naszych Partnerów.

Doskonalimy

Przekazujemy wiedzę niezbędną do doskonalenia systemów bezpieczeństwa naszych Partnerów. Przy pomocy bloga od wielu lat edukujemy jak bezpieczniej korzystać z sieci Internet.

Wdrażamy

Zespół naszych doświadczonych ekspertów rozumiejąc specyfikę branżową wdraża kompleksowe i sprawdzone rozwiązania.

Wspieramy

Oferujemy wiedzę i doświadczenie dobierając optymalne rozwiązanie adresujące każde, nawet najbardziej złożone wymagania.

Sposób w jaki działamy

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują sprawdzonego partnera w biznesie.

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY