+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Bezpieczeństwo w sieci

Uczestniczymy w IT Professional Security Camp

19/09/2016

Uczestniczymy w IT Professional Security Camp

W odbywajacym się IT Professional Security Camp organizowanym przez miesięcznik IT Professional opowiadaliśmy o środkach zaradczych jakie należy podjąć w przypadku zaistnienia incydentu i braku możliwości wprowadzenia dodatkowych mechanizmów zapobiegawczych, analizie incydentów w systemach i infrastrukturze IT oraz prrocedurach reagowania i dokumentowania incydentów.

IT Professional Security Camp to spotkania dla praktyków IT zajmujących się bezpieczeństwem infrastruktury informatycznej. W trakcie Campu kompleksowo omawiane są zagadnienia związane z: ochroną systemów i baz danych, wirtualizacją oraz zabezpieczaniem firmowych sieci przed włamaniami.
Podczas prelekcji prowadzonych przez ekspertów prezentowane są praktyczne przykłady stosowania omawianych technologii. Do prezentacji większości zagadnień wykorzystywane są specjalnie przygotowane środowiska testowe. Głównym celem spotkania jest przekazanie wiedzy niezbędnej administratorom sieci, inżynierom systemowym, administratorom bezpieczeństwa i kierownikom działów IT.

 

Wróć do aktualności

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY