+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Bezpieczeństwo w sieci

Warsztaty "Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w świetle nadchodzących zmian regulacyjnych"

01/09/2017

Warsztaty

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa informacji. Warsztaty zostały przygotowane w celu przekazania wiedzy dotyczących zarządzania bezpieczeństwem informacji w oparciu o normę ISO 27001 oraz spełniania wymagań RODO/GDPR.

Warsztaty są adresowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa informacji i ochroną danych osobowych i tych, które mają z nimi do czynienia ze względu na pełnione przez siebie obowiązki służbowe.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele 4 IT SECURITY – Dariusz Łydziński oraz PRO4PEOPLE Tomasz Puk. Warsztaty odbędą się w dniu 10 października 2017r. w hotelu IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM w Wrocławiu.

Podczas warsztatów zapoznasz się z aktualnymi standardami oraz konsekwencjami zmian w obszarze regulacji danych osobowych.

Zapraszamy do udziału w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z dużym doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa informacji, prelegentów licznych konferencji oraz praktyków.

Szczegółowy opis warsztatów znajduje się tutaj.

 

Wróć do aktualności

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY