+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Bezpieczeństwo w sieci

Jesteśmy członkami ZFODO

22/05/2020

Jesteśmy członkami ZFODO

Jest nam niezmiernie miło, że możemy się pochwalić, iż dołączyliśmy do zacnego grona Związku Firm Ochrony Danych Osobowych!

Wspólnie z zrzeszonymi w związku firmami będziemy dbać o jakość usług doradztwa biznesowego w zakresie danych osobowych i prowadzić działania edukacyjne w tym obszarze.

Firmy zrzeszone w Związku Firm Ochrony Danych Osobowych posiadają wieloletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym w obszarze ochrony danych osobowych.

Dostarczają usługi profesjonalne na najwyższym poziomie największym firmom z sektora prywatego, jak również jednostkom samorządowym i rządowym.

Posiadają doświadczenie w wielu sektorach i branżach, dzięki czemu oferują swoim Klientom indywidualne dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Posiadają wielu partnerów biznesowych - kancelarie prawne, firmy doradcze z obszaru IT oraz marketingu. To pozwala im kompleksowo doradzać ich Klientom - doradzać nie tylko  w obszarze ochrony danych, ale całokształtu biznesów ich Klientów.

Pracownicy firm zrzeszonych w ZFODO są autorami lub współautorami najważniejszych w kraju publikacji i raportów dotyczących ochrony danych osobowych. Jako prelegenci oraz trenerzy uczestniczą w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą.

Od tej pory będą mogli Państwo znaleźć publikacje, w których tworzeniu braliśmy czynny udział również na stronie https://www.zfodo.org.pl/opinie/

 

Wróć do aktualności

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY