+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Kariera

DOŁĄCZ DO Naszego ZESPOŁU
i rozwijaj z nami swoje pasje i umiejętności

Trener ds. bezpieczeństwa informacji

Miejce pracy Szczecin

ZADANIA

WYMAGANIA

OFERUJEMY

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez 4 IT SECURITY Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez 4 IT SECURITY Sp. z o .o. z siedzibą w Szczecinie również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest 4 IT SECURITY Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (71-441 Szczecin ul. Cyfrowa 2). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko trenera ds. bezpieczeństwa informacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku do aplikowania.

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.