+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Podcasty

001-Więcej niż bezpieczeństwo

12/01/2020

001-Więcej niż bezpieczeństwo

Rozpoczynamy nasz podkast o bezpieczeństwie.

Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem w zakresie bezpieczeństwa informacji, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Temu zagadnieniu poświęcony jest nasz podkast, jak i coraz bardziej budzącym zainteresowanie tematom bezpieczeństwa biznesu. Naszą ambicją jest dostarczanie rzetelnych informacji opartych na wiedzy i doświadczeniu zawierających specjalistyczne treści, ale zrozumiałych dla każdego – niezależnie od branży, wieku czy płci. Mamy nadzieje, że idea szerzenia wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, a także promowanie metod zabezpieczeń i dobrych praktyk zdobędzie uznanie w Twoich oczach. Podkast jest miejscem, gdzie możesz odnaleźć interesujące Cię dane, dotyczące bezpieczeństwa informacji, ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, analizy ryzyka, a także zabezpieczeń technicznych.

Podcast to audycja radiowa dostępna przez Internet na żądanie, której możesz słuchać, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Forma audio nie potrzebuje wzroku ani mocnego skupienia – tzn. można przy tej okazji wykonywać różne czynności. Podcasty są dla Ciebie przede wszystkim źródłem wiedzy. Możesz ich słuchać w wolnej chwili na przykład jadąc samochodem, biegając czy spacerując. Dzięki pod­ca­stom zdo­by­wa­sz nową wie­dzę i in­spi­ra­cje. Podstawowym ce­lem naszych pod­ca­stów jest dzielenie się eks­perc­ką wiedzą i do­świad­cze­niem. Często to wie­dza, któ­rą od razu moż­esz wy­ko­rzy­stać w prak­ty­ce lub wy­no­to­wać sobie i póź­niej po­głę­biać in­te­re­su­ją­ce Ciebie za­gad­nie­nia. 

Subskrybując kanały podcastów będziesz zawsze wiedział, kiedy pojawi się nowy odcinek.

Jeżeli podoba Ci się podcast, zasubskrybuj nasz kanał:

 

 

Wróć do Podcasty

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY