+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Raporty
i publikacje

BYOD - SZANSA CZY ZAGROŻENIE

11/06/2017

BYOD - SZANSA CZY ZAGROŻENIE

Dzięki wykorzystywaniu różnych mobilnych technologii informatycznych firmy mogą działać sprawniej, zwiększać produktywność, być konkurencyjne na rynku, i efektywnie obsługiwać klientów w codziennej działalności biznesowej.

Pracownicy coraz częściej korzystają z dostępu do firmowych danych za pomocą laptopów, tabletów i smartfonów pozwalających pracować w niekonwencjonalnym środowisku, z daleka od biura. Z tego powodu wiele różnych rozwiązań wykorzystywanych dotychczas w prywatnym życiu, zaczęła być używana w pracy zawodowej. Wraz z trendem polegającym na używaniu prywatnych urządzeń mobilnych w środowisku biznesowym, do wykonywania zadań służbowych (Bring Your Own Device) pojawiła się potrzeba implementowania narzędzi służących do ochrony przed nieuprawnionym dostępem, zniszczeniem lub ujawnieniem przechowywanych, przesyłanych i przetwarzanych w urządzeniach mobilnych danych.

Pełna treść artykułu:

BYOD - SZANSA CZY ZAGROŻENIE             

 

Wróć do Raportów i publikacji

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY