+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Zaawansowane
rozwiązania

Szkolenia internetowe

Ucz się kiedy i gdzie chcesz

W dogodnie wybranym przez siebie czasie i miejscu za pośrednictwem Internetu

Główną zaletą szkoleń internetowych jest możliwość korzystania z zasobów platformy w dowolnym miejscu i czasie. W każdej chwili możesz zasiąść do szkolenia, w wygodnym miejscu, w domu, czy w pracy, pociągu lub autobusie i poszerzać swoją wiedzę.

Nasze szkolenia internetowe łączą wiedzę merytoryczną naszych trenerów, konsultantów i audytorów z ciekawą formą prezentacji oraz dużą ilością praktycznych przykładów uzupełnionych ćwiczeniami i testami sprawdzającymi, a także wzbogacone atrakcyjną grafiką, animacjami oraz nagraniami lektora.

Materiały merytoryczne szkoleń podzielono w taki sposób, aby uczestnik mógł dostosowywać przebieg szkolenia do swoich potrzeb. Dzięki zastosowaniu intuicyjnej nawigacji szkolenia internetowe są proste w obsłudze. Można je w każdym momencie przerwać, a następnie, w dogodnym terminie, powrócić do nich.

Zakres usług

Webinaria - to nic innego jak szkolenia online, które w odróżnieniu od swoich tradycyjnych odpowiedników, odbywają się w wirtualnych pokojach, za pośrednictwem Internetu.

Uczestnicy razem z trenerem spotykają się w czasie rzeczywistym w specjalnie do tego wydzielonej przestrzeni w sieci. Dzięki temu, możesz poszerzać swoje kompetencje i wymieniać się doświadczeniami, nie wychodząc z domu! Wystarczy, że usiądziesz przy komputerze w wygodnym fotelu. Niezbędny jest jedynie stały dostęp do Internetu oraz słuchawki bądź głośniki, a szkolenia w takiej formie trwają ok. 1 godziny.

Szkolenia on-line - Nie wychodząc z domu, możesz pracować na żywo, w małych grupach, z najlepszymi ekspertami, oddalonymi o tysiące kilometrów! Wybierasz kurs, rejestrujesz się, opłacasz udział i otrzymujesz swój osobisty, unikalny link z dostępem. Logujesz się do sieci zgodnie z terminarzem szkolenia – i już jesteś członkiem wirtualnej grupy.

Bierzesz udział na żywo, reagujesz, komentujesz, zadajesz pytania, pobierasz unikalne materiały, dostępne wyłącznie dla uczestników. Wykonujesz przewidziane programem ćwiczenia indywidualne i grupowe.

Szkolenia e-learningowe - czyli nauka na odległość dzięki platformie edukacyjnej, to niezwykle skuteczny i bardzo szybki sposób na zdobycie wiedzy. Uczestnicy szkoleń korzystają ze specjalnie przygotowanych kursów, prezentowanych w ciekawy i atrakcyjny sposób - filmy, symulacje, instrukcje.

Zapewniamy

Co sprawia, że...
nasze szkolenia są fajne?

Wyjątkowi trenerzy

Osobowość, wizerunek, doświadczenie i autorskie podejście naszych trenerów i audytorów w połączeniu z narzędziami e-learningowymi, czyni te szkolenia wyjątkowymi. Jeśli kursant będzie miał problem ze zrozumieniem materiałów – może w dowolnej chwili zadać pytanie.

Dostępne natychmiast

Dostęp do szkoleń otrzymujesz natychmiast z naszej platformy szkoleniowej w dowolnym miejscu, za pomocą przeglądarki internetowej. Wystarczy dostęp do Internetu.

Merytorycznie profesjonalne

Lekcje w szkoleniach posiadają atrakcyjne formaty: szkolenie fabularyzowane, infografiki, gry decyzyjne, prezentacje.

Ćwiczenia i zadania

Wzbogacamy nasze szkoleni o liczne ćwiczenia i quizy, które pozwalają w przystępny sposób zweryfikować zrozumienie materiału.

Wygoda

Interaktywne ekrany i angażujące aktywność zadania uprzyjemnią zdobywanie wiadomości. Dzięki testom sprawdzającym na bieżąco zrewidujesz swoją wiedzę. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas certyfikat.

Elastyczność

Szkolenia zapewniają indywidualne tempo nauki - dostęp do nich możliwy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ucz się przy komputerze lub za pomocą urządzeń mobilnych.

Szkolenia internetowe to świetny i nowoczesny sposób na zwiększenie wydajności pracowników oraz podniesienie ich kompetencji. To inwestycja, która przynosi zyski. Szkolenia online w porównaniu do stacjonarnych, generują znacznie mniejsze koszty. Taka forma kształcenia pozwala na szkolenie dużej ilości osób, które nie muszą znajdować się w tym samym miejscu.

Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji szkoleń internetowych. Bez konieczności wychodzenia z domu, a jedynie wygodnie zasiadając przed komputerem podłączonym do sieci możecie Państwo brać udział w naszych szkoleniach.

 

Sprawdź nasze szkolenia

 

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą dodatkowych informacji, poznają oczekiwania oraz przygotują ofertę spełniającą Państwa potrzeby i wymagania.

Pobierz ofertę w formacie PDF

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY