+48 607 60 38 90 / +48 784 624 171 | biuro@4itsecurity.pl

Bezpieczeństwo w sieci

Szkolenia zamknięte dedykowane

Zaprojektowane dla Ciebie

Szkolenia dedykowane są szkoleniami łączącymi wiele zalet. Wyrównują poziom wiedzy i automatyzacji pracy wśród pracowników co znacznie przyśpiesza wykonywanie codziennych obowiązków. Systematyzują wiadomości zwiększając  wydajność pracowników. Przedstawiają nową wiedzę dla całej grupy pracowników co pozytywnie wpływa na współpracę w zespole. Realizacja projektów szkoleniowych jest uzasadniona ekonomicznymi czynnikami. Zamówienie szkolenia zamkniętego dedykowanego jest relatywnie tańsze w porównaniu do realizacji szkoleń dla pracowników w systemie otwartym.

Szyte na miarę, prowadzone w dowolnej lokalizacji

Specjalizujemy się w projektowaniu, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń zamkniętych oraz projektów szkoleniowych w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych. Szkolenia dedykowane są szkoleniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta, zorganizowanymi w dogodnym miejscu, czasie i harmonogramie. Gwarantuje to nie tylko efektywność procesu edukacyjnego, ale także najwyższą jego skuteczność w indywidualnych przypadkach. Zamawiający określa wymagania, które musi spełniać szkolenie.

Doświadczeni trenerzy

Nasi trenerzy to zespół profesjonalistów, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywają podczas pracy w projektach wdrożeniowych systemów bezpieczeństwa, audytowych, a także informatycznych. Łączą oni teorię z najlepszymi sprawdzonymi praktykami. Ze względu na szeroki zakres kompetencji są w stanie prowadzić nie tylko autorskie szkolenia, ale również przygotowane kursy innych firm szkoleniowych zgodnie z ich metodologią.

Cechy szkolenia zamkniętego:

  • realizowane na zamówienie dla grupy zamkniętej,
  • program szkolenia (zakres merytoryczny) czas trwania  termin realizacji w pełni dostosowane do potrzeb klienta,
  • dedykowane konkretnej grupie odbiorców (stanowisk bądź funkcji),
  • realizowane w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego,
  • trenerzy dedykowani do szkoleń zamkniętych to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, praktycy a ich wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem zawodowym,
  • warunki organizacyjne i finansowe do każdego przygotowanego projektu ustalane są indywidualnie pomiędzy stronami.

Proces przygotowania i realizacji szkolenia

Rozpoznania potrzeb
Zamawiającego i uczestników szkoleń

Opracowanie koncepcji szkolenia (propozycja zakresu merytorycznego, czasu trwania, wybór trenera)

Opracowanie ćwiczeń, przygotowanie baz szkoleniowych, opracowanie materiałów szkoleniowych

Przeprowadzenie szkolenia

Ewaluacja szkolenia

Przygotowania raportu poszkoleniowego

Aktualne szkolenia

Sprawdź

Szkolenia z bezpieczeństwa sieci internet

Sprawdź

Szkolenia z danych osobowych

 

Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielą dodatkowych informacji, poznają oczekiwania oraz przygotują ofertę spełniającą Państwa potrzeby i wymagania.

Pobierz ofertę w formacie PDF

Jak do nas trafić?

Chętnie podejmiemy dyskusję na tematy związane z bezpieczeństwem IT i ochroną danych, działalnością uświadamiającą oraz ochroną infrastruktury krytycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Bądź bezpieczny, czytaj newsletter

Otrzymuj informacje o najnowszych wpisach na blogu, wydarzeniach 4 IT SECURITY